MLÁDEŽ

PRÁCE S MLÁDEŽÍ
JE PRO NÁS JEDNÍM
Z NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH PILÍŘŮ
NAŠEHO KLUBU

DĚTSKÉ GOLFOVÉ KURZY "JARO 2023/24"

Jarní příprava je jedním z nejdůležitějších bodů pro úspěšnou sezónu. Hráče zde aktivně připravujeme na blížící se turnaje regionálního, ale i republikového měřítka. K tréninku využíváme primárně naše tréninkové plochy, popřípadě indoor či hřiště. Souhrn všech služeb, které dětem nabízíme naleznete pod tlačítkem Více informací.

Více informací

GOLFOVÉ TÁBORY GCP 2024

Přes léto pořádáme pro děti oblíbené PŘÍMĚSTSKÉ GOLFOVÉ TÁBORY. Cena zahrnuje: celodenní program s úzkým zaměřením na golf, hra na hřišti, neomezené míče na cvičné louce po dobu tréninku svačiny/obědy/nápoje, celodenní dohled golfového profesionála, zapůjčení golfových holí, možnost získat oprávnění pro hru – hcp 54.

Více informací

REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B

Golf Club Praha velmi aktivně podporuje své mládežníky na turnajích, především pak na Regionální tour mládeže západ B, kde se našemu klubu již podařilo zvítězit v celkovém pořadí klubů. S týmem velmi často na turnaje vyrážejí naši trenéři, kteří se jim celý den věnují a předávají svoje bohaté zkušenosti.

Více informací

Hráči měsíce GCP

Každý měsíc během sezóny vyhlašujeme hráče měsíce v našem TCM. Hráč může získat toto ocenění nejen za skvělé výsledky, ale především za proaktivní přístup na trénincích a nadšení z golfu. Prerekvizita k tomu, aby se hráč stal hráčem sezóny, musí být aspoň jedenkrát oceněn hráčem měsíce.

Hráč sezóny 2023!

Nejlepšího hráče za sezónu 2023 obhájila Anička Gejdošová! 🥇⛳️💪 @ani.gejdosova

Anička letos dokázala snížit hcp z 12.6 na 4.8 (za poslední dva roky dokonce z 25.9 na 4.8 😍), hrdě nás reprezentovala na Národní Golfové Tour Mládeže, RTM Západu B a dokonce i na první lize žen, kde i ve svém mladém věku ukázala, že je právoplatnou členkou našeho týmu! 😇❤️ Podaří se Aničce příští rok zkompletovat trebl nebo bude z trůnu sesazena? 🤔

Na druhém místě se v kategorii hráč sezóny umístil Sebastian Hájek @sebastian.hajek_golf 🥈 a na děleném třetím Kristýna Boučková @kokobouckova a Michael Vilím @michael.wilim 🥉

Všem vyhlášeným gratulujeme a těšíme se na sezónu 2024! 😇

Chcete i Vy či Vaše ratolest být aktivním členem naší akademie?

Není problém, s radostí Vás přijmeme. Golf je možný u dětí hrát již od velmi nízkého věku,
přibližně od 5 let, kdy se zaměřujeme na přirozenou motoriku těla a koordinaci pohybu.
Neváhejte se zájmem kontaktovat naší koordinátorku, Kateřinu Horákovou.