MLÁDEŽ

PRÁCE S MLÁDEŽÍ
JE PRO NÁS JEDNÍM
Z NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH PILÍŘŮ
NAŠEHO KLUBU

DĚTSKÉ GOLFOVÉ KURZY "ZIMA 2023/24"

V zimním období probíhají tréninky v našem rozšířeném Indoor centru, přímo v klubovně GCP. Na tréninky využíváme 4 FSG simulátory, puttovací místnost a FITNESS SÁL, který bude k dispozici dětem, které budou pokračovat na kompenzační a posilovací cvičení, zaměřené na golfový švih a celkové posílení těla.

Více informací

PŘÍMĚSTKÉ GOLFOVÉ TÁBORY GCP

Přes léto pořádáme pro děti oblíbené PŘÍMĚSTSKÉ GOLFOVÉ TÁBORY. Cena zahrnuje: celodenní program s úzkým zaměřením na golf, hra na hřišti, neomezené míče na cvičné louce po dobu tréninku svačiny/obědy/nápoje, celodenní dohled golfového profesionála, zapůjčení golfových holí, možnost získat oprávnění pro hru – hcp 54.

Více informací

REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B

Golf Club Praha velmi aktivně podporuje své mládežníky na turnajích, především pak na Regionální tour mládeže západ B, kde se našemu klubu již podařilo zvítězit v celkovém pořadí klubů. S týmem velmi často na turnaje vyrážejí naši trenéři, kteří se jim celý den věnují a předávají svoje bohaté zkušenosti.

Více informací

Hráči měsíce GCP

Každý měsíc během sezóny vyhlašujeme hráče měsíce v našem TCM. Hráč může získat toto ocenění nejen za skvělé výsledky, ale především za proaktivní přístup na trénincích a nadšení z golfu. Prerekvizita k tomu, aby se hráč stal hráčem sezóny, musí být aspoň jedenkrát oceněn hráčem měsíce.

Chcete i Vy či Vaše ratolest být aktivním členem naší akademie?

Není problém, s radostí Vás přijmeme. Golf je možný u dětí hrát již od velmi nízkého věku,
přibližně od 5 let, kdy se zaměřujeme na přirozenou motoriku těla a koordinaci pohybu.
Neváhejte se zájmem kontaktovat naší koordinátorku, Kateřinu Horákovou.